Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
PRACOWNICY FIZYCZNI

Avka
Holandia
praca stacjonarna
5649 dni temu

Ogłoszenie numer: 51672, z dnia 2008-11-04

Avka

Praca w Holandii Firma Holenderska zatrudni: Pracowników produkcyjnych, Ślusarzy, Spawaczy a także zręcznych pracowników po szkole technicznej, zawodowej, wyrażających chęć przyuczenia do zawodu.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Praca w fabryce wyrobów metalowych produkującej zbrojenia do elemetow betonowych.

Wymagania

  • ze znajomością rysunku technicznego,
  • ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • mające dobry stosunek do pracy,
  • rzetelne,
  • punktualne,
  • pracowite,
  • umiejące pracować w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane prawo jazdy kat B .

Oferujemy

  • kontrakt na warunkach holenderskich,
  • dojazd do pracy i zakwaterowanie zapewnione przez firmę,
  • 40-45 godzin pracy w tygodniu,
  • stawka od 8.50 /9.50 Euro na godzine,
  • praca na dłuższy okres czasu.