Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn

    SERVICE JOBS sp. z o.o.   Małomice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 800 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wymagania: Min. 1 rok doświadczenia w branży metalurgicznej; Zdolności manualne; Zaangażowanie i chęci do pracy; Systematyczność;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Metalurg Niemcy
Pracownik branży metalurgicznej

HAPUN Personaldienstleistungen GmbH
Niemcy, Alzenau
praca stacjonarna
2887 dni temu

Ogłoszenie numer: 1085925, z dnia 2016-05-30

HAPUN Personaldienstleistungen GmbH jest agencją pracy tymczasowej zarejestrowanej na terenie Niemiec oraz w Polsce przy urzędzie Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warszawie. HAPUN GmbH zajmuje się rekrutacją oraz pośrednictwem wykwalifikowanych pracowników z terenu Uni Europejskiej. W ścisłej współpracy z naszymi klientami oraz pracownikami opracowujemy krótko-, średnio- i długoterminowe rozwiązania w zakresie zasobów ludzkich.

Miejsce pracy: Niemcy, Alzenau

Nr Ref.: PBM20160501

Opis stanowiska

  • Obsługa specjalistycznych maszyn do recyklingu ( np. rozkładanie katalizatorów ceramicznych)
  • Odzyskiwanie metali szlachetnych (urządzenia elektryczne)
  • Kontrola jakości oraz przebiegu procesów produkcyjnych
  • Dokładność i samodzielność

Wymagania

  • Wykształcenie w branży metalurgicznej jak również udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym ( konwersacja w języku niemieckim)
  • Gotowość do pracy wielozmianowej
  • Dbałość o wysoki standard wykonywanej pracy
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz diety
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • Płatne nadgodziny
  • Wysoki standard BHP
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (1,5 km)
  • 24 dni płatnego urlopu w roku
  • Płatne dni świąteczne i ustawowo dni wolne od pracy
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych