Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz fleksograficzny

    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.   Kruszów, ul. Trybunalska 36    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: obsługa maszyn drukujących z roli druk zgodnie z wymaganiami Klienta dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy praca w systemie zmianowym
  • Młodszy Drukarz – Sitodruk

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa maszyn drukujących – dostarczanie surowca, ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu; Kontrola jakości wydruku; Dbałość o szczegóły i jakość produktu; Wymagania: Doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych Nastawienie na...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik do działu nadruków

Interton Sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
2522 dni temu

Ogłoszenie numer: 1627380, z dnia 2017-05-02

Interton Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Firma powstała w marcu 2003 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza i została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizujemy się w produkcji opakowań do kosmetyków kolorowych. W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę opakowań do błyszczyków, tuszów do rzęs, eye linerów, cieni do powiek, pomadek do ust, pudrów prasowanych oraz różów do policzków. Dysponujemy dużymi możliwościami dekoracji opakowań poprzez lakierowanie, metalizację, barwienie tworzywa z którego są wykonane oraz szerokimi możliwościami wykonywania nadruków techniką sitodruku i hot stampingu. W naszej ofercie produktowej znajduje się również szeroka gama końcówek aplikujących do lip glossów, eye linerów oraz szeroki wybór szczotek do mascar.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn do sitodruku, tampodruku i hot stempingu
  • kontrola drukowanych detali
  • pakowanie detali zgodnie z wytycznymi

Wymagania

  • dobry wzrok
  • zdolności manualne
  • zdolność rozróżniania kolorów
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie oraz stałe zatrudnienie,
  • ubezpieczenie, opiekę medyczną.