Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    3 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Praca.pl Praca Pomorskie Rumia Pracownik ds. inwentaryzacji Rumia
Pracownik do skanowania dat ważności

InterKadra Sp. z o.o.
Rumia
praca stacjonarna
2989 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Rumia
Nr ref.: SM/0216/GD-RUM
Zadania:
  • Skanowanie artykułów pod kątem dat przydatności
  • Dbanie o porządek na dziale
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidu- warunek konieczny!
  • Gotowość do podjęcia pracy od początku lutego
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Umowę cywilnoprawną podpisaną z Interkadra
  • Pracę dodatkową
  • Stawkę godzinową
  • Pracę w markecie na terenie Rumi