Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. inwentaryzacji

InterKadra Sp. z o.o.
Strzelin
praca stacjonarna
3240 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy InterKadra, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Strzelin
Nr Ref.: Inwentaryzacja/Strzelin

Obowiązki:
  • liczenie,
  • układanie,
  • skanowanie towaru
Wymagania:
  • pełnoletniość
  • dyspozycyjność w podanym terminie
Gdzie?
  • Market spożywczy w Strzelinie
Kiedy?
  • 25.05.2015 r. (poniedziałek)
  • Startujemy o godzinie 21.00 (prace potrwają ok 10 godzin)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie – umowa cywilnoprawna
  • Pewne, terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach (www.interkadra.pl)
  • Możliwość pracy w grupie znanych Ci osób – zabierz ze sobą rodzinę bądź znajomych!

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55