Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    4 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

Grupa Progres
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie, Wrocław
praca stacjonarna
2367 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:-

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
  • liczenie towaru na sklepie,
  • pakowanie towaru w opakowania zbiorcze,
  • skanowanie produktów,

 Od kandydatów oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dokładność, skrupulatność, sumienność
  • dyspozycyjność (17/18.10. w godzinach od 20:00 04:00),
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Nasz Klient oferuje:
  • stawkę godzinową 16 zł brutto/ h
  • umowa zlecenie
  • Klient zapewnia transport po skończonej inwentaryzacji do centrum Wrocławia
  • KAŻDY UCZESTNIK INWENTARYZACJI OTRZYMA FIRMOWY, LOGOWANY POWER BANK ORAZ POCZĘSTUNEK W POSTACI KANAPKI PODCZAS PRACY INWENTARYZACYJNEJ .