Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Pracownik Magazynu-Pakowalni

InterKadra Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków - Modlniczka
praca stacjonarna
3297 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Kraków - Modlniczka
Nr Ref.: MAG/MODLNICZKA

Obowiązki:
  • Kompletowanie zamówień
  • Przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki
  • Pozostałe prace magazynowe
Wymagania:
  • Dyspozycyjność w dni robocze w godz. 6:00-20:00, 8h/dziennie(zmianowy system pracy)
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, rzetelność i dokładność
  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej podpisywanej z InterKadra
  • Pracę dorywczą od zaraz w Krakowie-Modlniczce
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Pracę w młodym zespole w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55