Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Magazynu

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A
mazowieckie, Warszawa / Targówek
praca stacjonarna
3290 dni temu
tempus.jpg

Tempus A Agencja Pracy Czasowej iDoradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Zatrudnia pracowników stałych itymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Miejsce pracy: Warszawa / Targówek
Nr Ref.: PMT/APC

Opis stanowiska:

  • proste prace magazynowe,
  • rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich,
  • rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki,
  • praca  5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 - 23:00.

Wymagania:
  • rzetelność,
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".