Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Marketu

InterKadra Sp. z o.o.
Bogatynia
praca stacjonarna
3265 dni temu

InterKadrajest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzeczklientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, DoradztwaPersonalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowyoraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

PRACOWNIK MARKETU - BOGATYNIA

Miejsce pracy: Bogatynia

Obowiązki:

  • Prace przy wykładaniu towaru,
  • Obsługa Kasy Fiskalnej,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

  • Książeczka sanepidu - wymóg konieczny,
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,
  • Sumienność i uczciwość,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Mile widziane osoby bez doświadczenia
  • Mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

  • Umowę cywilno - prawną, podpisywaną z InterKadra,
  • Bezpłatne szkolenie kasjerskie,
  • Stawkę godzinową,
  • Regularne wypłaty.
  • Elastyczny grafik pracy

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)