Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łęczyca
Pracownik produkcji - bezpłatny transport z Łęczycy

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Łęczyca
praca stacjonarna
2765 dni temu

Ogłoszenie numer: 1317828, z dnia 2016-09-24

Miejsce pracy: Łęczyca

Opis stanowiska

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej,
  • Montowanie komponentów sprzętu

Wymagania

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy od zaraz,
  • Terminowe wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, opieka medyczna
  • Bezpłatny transport z Łęczycy, Grabowa, ozorkowa i Zgierza
  • Indywidualna opiekę naszego konsultanta,
  • Możliwość rozwoju.

Masz pytania? Zainteresowała Cię oferta?

Zapraszamy do kontaktu pod numerami:

606 821 920 lub 696 547 436

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.