Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik produkcji okien z PCV i Aluminium/ montaż okien

P.P.H.U. DAREK
mazowieckie, Kanie k/Pruszkowa
praca stacjonarna
3442 dni temu

Ogłoszenie numer: 553456, z dnia 2014-11-13

Firma zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium, fasad, ogrodów zimowych itp...

Miejsce pracy: mazowieckie, Kanie k/Pruszkowa

Opis stanowiska

  • Produkcja oraz montaż okien i drzwi z PCV  i Aluminium od A do Z.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie min. dwu-letnie
  • znajomość technologii oraz zagadnień związanych z wytwarzaniem okien i drzwi z PCV i  aluminium,
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń CNC,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy, praca w zespole,
  • oferta pracy skierowana do osób niepalących.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji i umiejętności,
  • stałą pracę