Pracownik produkcji

Seito HR Sp. z o.o.

Łódź (Wodna)

19 days ago

Miejsce pracy: Łódź (Wodna)
Zadania:
  • dekorowanie półproduktów na maszynach dekorujących
  • znakowanie wyrobów
  • obsługa maszyn w ruchu
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (16.9 zł  godz)
  • system pracy 3-zmianowy od pn do nd
  • benefity pracownicze (karty sportowe, prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

Explore

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Dołącz do naszej kadry i rozwijaj się z nami.

Get to know the position: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Job Pracownik Operator Produkcji