Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Programista iOS Katowice
Programista iOS - centrum programistyczne

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3423 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 7-10-29990/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę dotyczącego aplikacji mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko: iOS Developera.

Obowiązki:
- udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych
- rozwój aplikacji w oparciu o technologię iOS
- komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projekcie
- współpraca z zespołem developerów -omawianie kwestii technicznych
- praca według wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja
- raportowanie postępu w realizowanych zadaniach project ownerowi
Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne
- min. 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji mobilnych iOS
- doświadczenie w korzystaniu z platformy Mac OS X
- bardzo dobre umiejętności programowania w Objective-C
- umiejętność programowania aplikacji na platformę mobilną Android będzie wysoko ceniona
- minimum dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
- umiejętność pracy w oparciu o ustalone wzorce i procedury postępowania
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość poznania najnowszych technologii
- możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
- przyjazna atmosfera pracy
- elastyczny czas pracy
- nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
- cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
- oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
- karta multi-sport za dopłatą
- liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
- śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
- częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe
- karta multisport

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/