Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista PHP / Warszawa

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
3042 dni temu

ProData Consult jest niezależną, międzynarodową firmą konsultingową z siedzibą główną w Kopenhadze oraz siecią oddziałów w Aarhus, Malmö, Oslo, Holandii i w Warszawie. Firma istnieje na rynku od roku 1994, kiedy to została założona przez konsultantów IT. Wśród naszych klientów są polskie oddziały międzynarodowych instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych i agencji marketingowych, najwięksi polscy integratorzy IT oraz firmy z sektora przemysłowego i telekomunikacyjnego. Średnie doświadczenie zawodowe naszych konsultantów mieści się w przedziale 7-10 lat, a minimum to trzyletnie doświadczenie w obszarze IT.

Tym, co wyróżnia ProData Consult jest bezkompromisowa jakość usług świadczonych przez Konsultantów oraz szybkość z jaką możemy dostarczyć usługę Klientom przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i odpowiedniego wynagrodzenia dla Konsultantów. Od 12 lat rozwój ProData Consult potwierdzają pozytywne rezultaty finansowe. W roku 2012 Grupa ProData Consult osiągnęła dochód brutto wynoszący 41 milionów Euro (obecnie ProData Consult jest w swojej branży największym dostawcą usług IT w Danii). Wyniki osiągane przez firmę były wielokrotnie uhonorowane nagrodami. Magazyn finansowy Børsen przyznał nam nagrodę Gazeli Biznesu pięciokrotnie, zaś Computerworld/IDG utytułował nas najlepszą firmą konsultingową z branży IT w Danii aż pięciokrotnie w przeciągu dziewięciu lat, ostatnio w 2013 roku.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

Gdy jesteś specjalistą IT i myślisz o nowej pracy w Polsce lub za granicą:

- oferujemy konkurencyjne stawki
- gwarantujemy pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów
- umożliwiamy dostęp do wielu ciekawych i rozwojowych - dofinansowujemy opiekę medyczną w Medicover
- udzielamy pomocy przy stworzeniu profilu w naszym systemie ProManagement (CV przygotowujemy tylko raz, nie ma potrzeby wypełniania nowych formularzy pod nowe  projekty)
- dla konsultantów wydajemy kwartalnik CONSULTANTS NEWS o ciekawych projektach, rekrutacjach i nowościach, link znajdziesz poniżej:

Subskrybuj Consultants News

Jak zostać niezależnym konsultantem?

Jeżeli jesteś aktualnie pracownikiem etatowym i masz ponad trzy lata doświadczenia zawodowego w branży IT, a jednocześnie interesuje Cię praca w roli niezależnego konsultanta IT - chętnie pomożemy Ci w znalezieniu Twojego pierwszego kontraktu. Istnieją dwa sposoby przejścia z trybu etatowego na kontraktowy:

Najbezpieczniej będzie, jeżeli w pierwszej kolejności skompletujesz swoje CV w systemie ProData Consult,
a następnie - bez rezygnacji z dotychczasowej pracy - spokojnie poczekasz na propozycje projektów z naszej strony. To oczywiście oznacza, że zainteresowany Twoją kandydaturą klient będzie musiał zaakceptować Twój okres wypowiedzenia. Z naszego doświadczenia wynika, że w większości przypadków pomoc konsultanta potrzebna jest klientowi jak najszybciej.

Drugi sposób jest szybszy, ale też ryzykowny: po skompletowaniu CV w systemie ProData Consult możesz zrezygnować z dotychczasowej pracy, stając się tym samym szybko dostępny dla większości projektów. W ten sposób zwiększasz swoje szanse jako konsultant, bierzesz jednak na siebie ryzyko finansowe związane z okresem przejściowym.

Ważne jest, by każda zmiana pracodawcy odbywała się we właściwy sposób. Dla wszystkich zrozumiałym będzie, że poszukujesz nowych wyzwań, postąpisz jednak nieetycznie, jeżeli pozostawisz po sobie trudne do rozwiązania problemy. Skończ projekt nad którym pracujesz i postaraj się porządnie swoje obowiązki. Dbaj
o dobre relacje; jako konsultant IT polegać będziesz w dużej mierze na opiniach wewnątrz Twojej sieci kontaktów. Pamiętaj: może się zdarzyć, że Twój aktualny pracodawca będzie w przyszłości Twoim klientem.

Proces rekrutacji:

Zgłoszenie przez:

- przycisk Aplikuj w odpowiedzi na ogłoszenie Praca.pl
- stronę www.itconsultants.pl
- kontakt mailowy do pracownika działu rekrutacji rekrutacja@prodataconsult.pl

Rozmowa ze specjalistą rekrutacji
Przygotowanie profilu zawodowego z profesjonalną pomocą pracownika HR ProData Consult w celu przedstawienia pracodawcy wraz z rekomendacją na konkretne stanowisko
Rozmowa z pracodawcą
Akceptacja pracodawcy
Podpisanie umowy z pracodawcą lub ProData Consult (w przypadku modelu pracy outsourcingowej)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: #4649
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

Dla naszego klienta – jednej z instytucji finansowych na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle.
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu.
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych.
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej.
  • Projektowanie nowych funkcjonalności aplikacji

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP5, AJAX, Zend
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
  • Znajomość OOP
  • SQL, Subversion Git
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną

Mile widziane:
  • Znajomość ITIL, UX Design, UML, PHP Excel, PL/SQL, narzędzi CASE

Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę na kontrakcie B2B
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dofinansowanie do Pakietu Medycznego Medicover
  • Pracę nad ciekawymi, zróżnicowanymi projektami

Lokalizacja: Warszawa
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.