Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Programista C# Lubelskie
Programista Testów Automatycznych

SoftSystem Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2382 dni temu

Clearwater (Floryda), Rzeszów, Lublin i Lwów.

 Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach
i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 500 programistów i testerów oprogramowania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pisanie i utrzymywanie zautomatyzowanych testów w SilkTest oraz w Silk4Net.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość C#,
  • znajomość SQL,
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: informatyka lub telekomunikacja),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie istniejących zautomatyzowanych testów,
  • pisanie nowych zautomatyzowanych testów,
  • testowanie oprogramowania za pomocą zautomatyzowanych testów,
  • interpretowanie wyników zautomatyzowanych testów,
  • doskonalenie wiedzy z zakresu narzędzi testów automatycznych,
  • doskonalenie wiedzy z zakresu testowanych produktów,
  • uczestniczenie w szkoleniach sprecyzowanych w programie szkoleniowym,
  • doskonalenie znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:
  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,
  • wyjazdy zagraniczne,
  • naukę języka angielskiego,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,
  • ciekawą pracę w młodym zespole projektowym,
  • szkolenia,
  • przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,
  • co pół roku nagroda za wyniki.

Do wysłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ulicy Leszka Czarnego 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Udostępnienie danych może nastąpić wyłącznie na rzecz podmiotów upoważnionych wynikających z przepisów prawa.