The job you are looking for is no longer active

See similar active jobs

2016-07-21

Architecture, Engineering / Design

mazowieckie

2016-07-20

mazowieckie, Warszawa

2016-07-20

Bulding / Geodesy, Engineering / Design

2016-07-14

Engineering / Design, Industry / Production

mazowieckie, Wolica k. Warszawy

Projektant Konstruktor Instalacji- Archival job

JobADAL Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektant Konstruktor Instalacji
Nr ref.: PKI 12/2015
Zadania:
  • samodzielne projektowanie i konstruowanie instalacji i urządzeń dla przemysłu chemicznego
  • prowadzenie projektów od oferty do odbioru
  • miejsce pracy: biuro i Europa w lokalizacji inwestycji
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji i urządzeń technologicznych
  • biegła znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego - warunek konieczny
  • Inventor i ACAD
W aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.