Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel Handlowy

Multihigiena Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3437 dni temu

Ogłoszenie numer: 537052, z dnia 2014-10-30

Importer i przedstawiciel koncernu WEPA Professional (papierowe artykuły do utrzymania higieny i czystości u klienta instytucjonalnego), VOIGT, LAKMA STREFA, MPS INTERNATINAL, NUMATIC, MULTI, DU POINT, oraz innych znanych producentów środków i urządzeń poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: H/06/14/Wrocław

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie, pozyskanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem hurtowym i detalicznym,
  • Działania skierowane na maksymalizację sprzedaży,
  • Realizacja wartościowych planów sprzedaży,
  • W późniejszym terminie budowanie i szkolenie zespołu przedstawicieli handlowych.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w handlu B2B (mile widziana znajomość branży - chemia profesjonalna, czyściwa przemysłowe, maszyny i urządzenia, dozowniki),
  • Znajomość technologii utrzymania czystości (tworzenie, zastosowanie),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Pełna dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę z zespołem profesjonalistów w stabilnej firmie,
  • Pracę z produktami wysokiej jakości,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia motywacyjna i prowizja sprzedażowa,
  • Możliwość awansu,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód (po okresie próbnym), telefon, komputer przenośny.