Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Kierownik Skupu Pojazdów

AAA AUTO
Katowice
praca stacjonarna
2997 dni temu

Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą samochodów używanych. Działamy na rynku od 23 lat. Jako lider w branży motoryzacyjnej w roku 2014 sprzedaliśmy 60 000 aut. Strefa działalności: Czechy, Słowacja, Węgry i Polska. Oferujemy najwyższy standard usług, nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy dzięki wewnętrznym programom szkoleniowym, które owocuje profesjonalnie przygotowanymi pracownikami do pracy z klientem indywidualnym. Obecnie poszukujemy zmotywowanych i utalentowanych Kandydatów w obszarze sprzedaży, na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KAT

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem (planowanie i organizacja pracy)
  • wykupywanie pojazdów od klientów
  • precyzyjna ocena stanu technicznego pojazdów oraz wycena ewentualnych napraw
  • nadzór i prowadzanie całego procesu obsługi wykupu pojazdu od klienta (znajomość oferowanego portfolia wykupu: wykup, swap, leasing zwrotny, dopłata leasingu, eksport)
  • kontrola i przejmowanie dokumentów związanych z procesem wykupu pojazdów (działanie zgodne z zasadami prawa i rozporządzeń oraz wewnętrznych przepisów z nimi związanymi)
  • aktywne poszukiwanie szans sprzedaży
  • nadzór nad właściwą wyceną
  • troska o przydzielonych partnerów handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunkach technicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sektorze przemysłu samochodowego, trwające min. 2 lata
  • praktyczna znajomość rynku samochodowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i delegowaniu obowiązków
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania relacji biznesowych
  • zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie dla wyróżniających się specjalistów
  • naukę o rynku motoryzacyjnym oraz technik sprzedaży pod okiem najlepszych specjalistów w branży (szkolenia i mentoring)
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

AAA AUTO

Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą używanych samochodów. Działamy na rynku od 1992 roku. Jesteśmy też najszybciej rosnącą środkowoeuropejską firmą w naszej branży. Potwierdzeniem naszego potencjału było nabycie większościowego udziału w AAA Auto przez brytyjsko-polski fundusz inwestycyjny Abris Capital Partners.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu najwyższej jakości samochodów i oferowaniu ich w najniższej możliwej cenie.

Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako lokalny dealer samochodów używanych, obecnie nasza firma jest jedną z dziesięciu największych tego typu firm w Europie (źródło: Ernst & Young).

Oferujemy najwyższy standard usług, nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy dzięki wewnętrznym programom szkoleniowym, w których regularnie biorą udział nasi pracownicy.

Możemy poszczycić się liczbą ponad 2 700 000 zadowolonych klientów z 47 krajów.