Zobacz więcej ofert pracy

Regipsiarz

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o.
Niemcy, Baden-Württemberg
praca stacjonarna
2806 dni temu

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji

Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec.

Obecnie dla niemieckiego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Regipsiarz
Miejsce pracy: Niemcy / Baden-Württemberg

OBOWIĄZKI:

  • Stawianie drewnianego szkieletu pod konstrukcje z płyt gipsowych
  • Montaż ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych
  • Prace ciesielskie
  • Szpachlowanie

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Własny samochód

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,00 €/ h + 26,00 € netto dziennego dodatku
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach na terenie Niemiec
  • Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
  • Pomoc niemieckiego i polskiego konsultanta w kwestiach organizacyjnych
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Nie pobieramy opłat od Kandydatów