Zobacz więcej ofert pracy

Regipsiarz

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2715 dni temu

Ogłoszenie numer: 1340281, z dnia 2016-10-21

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O.O. S.K.A.

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10–cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce.

Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę.

Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska:

Regipsiarz

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • montaż płyt kartonowo – gipsowych
  • montaż ścianek działowych
  • montaż podwieszanych sufitów
  • cięcie oraz montaż profili aluminiowych
  • szpachlowanie
  • miejsce pracy: Caen/Francja

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • możliwość wyjazdu własnym autem będzie dodatkowym atutem
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym
  • opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • możliwość wypożyczenia auta służbowego
  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
  • możliwości związane z dalszym zatrudnieniem/stałą współpracą
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie