Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Front-end Developer

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2886 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1074789

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Your new company
An innovative, international e-commerce company, with their office located near the metro station.

Your new role
As a Senior Front-end Developer you will participate in the development, modification and maintenance of front-end part of complex web applications. You will work closely with designers and back-end developers to implement the most effective solutions. Front-end developer will have the ability to code in HTML5, CSS3 (LESS, SASS) and JavaScript (Angular.js and/or Gulp, Grunt), experience with RWD and cross-browser compatibility.

What you'll need to succeed
We expect at least 2 years of professional experience and knowledge of current front-end issues and trends. Very good English language skills are required.

What you'll get in return
Our Client offers cooperation according to B2B, very good office location (close to the metro station) challenging and diversified tasks as well as friendly working atmosphere.

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV. If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl