Similar Jobs

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Ślusarz/Mechanik maszyn
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
  • spawanie i obróbka ślusarska elementów do maszyn
  • konserwacja i utrzymanie maszyn
  • naprawianie maszyn w przypadku wystąpienia awarii
  • lutowanie, szlifowanie, smarowanie, czyszczenie, kontrola sprawności, instalacja i wymiana części
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym/dobrym
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie jako ślusarz i mechanik maszyn
  • umiejętność spawania
  • dyspozycyjność od ZARAZ
  • auto
Oferujemy:
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Hiring on praca.pl