Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. administracyjnych

PORR Polska S.A.
Opole
praca stacjonarna
2313 dni temu

PORR S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Kolejowego, Kubaturowego Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Kontrola i nadzór nad przekazanymi pracownikom pojazdami
  • Regularna kontrola i ewidencja przebiegu pojazdów, wyliczenia spalania i zgłaszanie tzw. „przepałów”
  • Wydawanie pojazdów pracownikom, odbiór zwrotny
  • Kontakt z firmami użyczającymi
  • Weryfikacja stanu technicznego
  • Udzielanie wsparcia w przypadku awarii
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (budownictwo, zarządzanie, ekonomia)
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość specyfiki delegowania pracowników do Niemiec oraz rozwiązań logistycznych pracowników
  • Mile widziana orientacja w mechanice pojazdów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Kluczowe kompetencje:
    - Umiejętności organizacyjne
    - Współpraca w zespole
    - Elastyczność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej Spółce
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży budowlanej
  • Miejsce pracy: Biuro w Opolu

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę PORR S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.