Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki

    REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa   Warszawa, Zawodzie 18    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Zakres obowiązków: Tworzenie raportów z realizacji usług, Weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, Współpraca z innymi działami firmy oraz klientami, Weryfikacja czasu pracy na podstawie kart pracy oraz tachografów, Rozpatrywanie reklamacji, Obsługa systemu BDO.
  • Specjalista / Specjalistka ds. logistyki odpadów specjalnych

    REMONDIS Sp. z o.o.   Polkowice, ul. Jana Wyżykowskiego 8    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój dzień pracy będzie składał się z: realizacji obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień; kontaktu z klientami i podwykonawcami; obsługi systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce; prowadzenia dokumentacji;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. odpadów

Comekoprojekt Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2418 dni temu

Ogłoszenie numer: 1765585, z dnia 2017-09-05

Firma Comekoprojekt Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi wspomagania przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

1. Prowadzenie bieżącej obsługi klientów w zakresie gospodarki odpadami i gospodarki opakowaniami, w tym:

  • prowadzenie ewidencji odpadów
  • prowadzenie ewidencji opakowań
  • prowadzenie spraw zakładu związanych z wprowadzaniem do obrotu baterii i akumulatorów
  • prowadzenie spraw związanych z wprowadzaniem sprzętu elektrycznego na rynek
  • doradztwo
  • współpraca z organizacjami odzysku opakowań
  • sporządzanie sprawozdań rocznych

 2. Opracowanie wniosków o pozwolenie na wytwarzanie odpadów.

Wymagania

  • wykształcenie min. licencjackie/inżynierskie
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów branżowych
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność wyszukiwania i analizowania informacji
  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem i pracę z dokumentacją projektową.

Oferujemy

  • umowa o pracę/umowa zlecenia/kontrakt - do uzgodnienia
  • praca w zgranym, stabilnym zespole
  • możliwość rozwoju w związku z pracą przy dużych projektach
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
  • premie kwartalne za wyniki