Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Specjalista ds. Szkoleń łódzkie
Specjalista ds. prowadzenia szkoleń w lokalach gastronomicznych

Da Grasso Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
2180 dni temu

Da Grasso to obecnie największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji, składająca się z blisko 180 lokali w 118 miastach. Najwyższa jakość, smak potraw oraz doskonała obsługa w pizzeriach i restauracjach Sieci Da Grasso zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, jak i gremia branżowe. Zadowolenie klientów oraz sukces komercyjny sprawiają, że stale szukamy nowych rozwiązań, poszerzamy asortyment i otwieramy pizzerie w kolejnych miastach.

Zadania:

Miejsce pracy – teren całej Polski

Biuro – Łódź

Zadania:

  • Przeprowadzanie audytów w placówkach gastronomicznych sieci Da Grasso
  • Szkolenia kucharzy i pizzermanów w lokalach franczyzowych
  • Planowanie wyjazdów służbowych, przy współpracy z działami
  • Kontrolowanie zgodności oferty w lokalach, produktów logowanych
  • Współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Placówek Franczyzowych
  • Sporządzanie raportów z kontroli
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie gastronomiczne
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Znajomość procedur HACCP
  • Minimum trzy letnie doświadczenie w zawodzie kucharz-pizzerman
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poznaj

Jesteśmy największą franczyzową siecią pizzerii w Polsce. Kulinarną podróż rozpoczęliśmy w 1996 r. w Łodzi, a po 28 latach w naszym kraju działa już ponad 180 restauracji Da Grasso. Wierzymy, że jedzenie to nie tylko zaspokojenie apetytu, ale również niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzania czasu, inspiracji oraz radości płynącej z odkrywania nowych smaków. Chcemy poszerzać grono miłośników pizzy, dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasza oferta była dostępna z kolejnych miejscowościach w całym kraju.

Jeżeli chcesz stać się częścią Da Grasso koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej sieci. Zapraszamy do składania aplikacji. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!