Najnowsze oferty pracy

  • Process Automation Specialist (RPA, VBA)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Job Tasks: Support automation solutions throughout the entire lifecycle (design, creation, implementation, test, maintenance, enhancement) using RPA (Power Automate), VBA and SAP scripting; Maintain already deployed automation tools (robots, macros etc) and codes archives; Resolve incidents within...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. VBA

Advisory Group TEST Human Resources
podkarpackie, Jasionka k. Rzeszowa
praca stacjonarna
2562 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z wieloletnią tradycją w czołówce rozwiązań R&D i IT, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko:

Jasionka k. Rzeszowa
Nr ref.: 6082

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (VBA), MS Access
  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem zarzadzania (preferowany SAP)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru logistyki, IT lub inżynierskie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolność do pracy w grupie z różnymi osobami w grupach międzynarodowych i na różnym szczeblu organizacyjnym w firmie
  • Wysokie umiejętności związane z logicznym myśleniem oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów

Obowiązki:

  • Pełnienie kluczowej roli we wszystkich zagadnieniach dotyczących IT w obszarze pracy działu Łańcuch Dostaw, łącznie z rolą kluczowego użytkownika SAP R/3 i APO
  • Odpowiedzialność za definiowanie, wdrożenia, dokumentację i utrzymanie narzędzi Excel i Access użytkowanych w ramach działu zarządzania łańcuchem dostaw, planowania i obszarów wspierających procesy biznesowe
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i transfer obecnie użytkowanych narzędzi do systemu SAP (przygotowanie specyfikacji biznesowej) przy ścisłej współpracy z działem IT
  • Tworzenie standardów dla procesów obsługiwanych przez SAP w zakresie danych podstawowych i transakcji
  • Przygotowywanie i przetwarzanie danych z SAP na potrzeby analiz wymaganych w różnych obszarach łańcucha dostaw
  • Koordynowanie procesu analiz i wspieranie w procesie analiz kadry kierowniczej, planistów, użytkowników celem osiągnięcia oczekiwań i klienta oraz ciągłego podwyższania standardów
  • Prowadzenie regularnej komunikacji pomiędzy działami zaangażowanymi w obsługę łańcucha dostaw (centralą obsługująca kluczowe procesy, planowaniem produkcji, wydziałami produkcyjnymi, zakupami), wdrażanie zatwierdzonych rozwiązań narzędziowych i kontrola ich prawidłowego stosowania

Oferujemy:

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
  • dofinansowane obiady w stołówce firmowej
  • pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”