Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista III linii wsparcia ze znajomością języka rosyjskiego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3459 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-10-29409/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, globalnej firmy konsultingowej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Specjalista III linii wsparcia ze znajomością języka rosyjskiego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:
- przyjmowanie i analiza ticketów,
- podejmowanie wraz z zespołem właściwych aktywności dotyczących rozwiązywania problemów technicznych,
- współpraca z klientami z rynku rosyjskiego,
- ciągła praca nad poprawianiem jakości funkcjonowania aplikacji.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- biegła znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny, wymagana również komunikatywna znajomość angielskiego i polskiego,
- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym na III linii (szczególnie mile widziane w środowisku Application Management),
- znajomość SQL DBMS,
- znajomość Windows 2003/2008 Server oraz Active Directory,
- znajomość platform IIS, Apache, Citrix,
- podstawowa wiedza z zakresu LAN/WAN/DZM,
- znajomość narzędzi troubleshooting, takich jak: remote access tools, Windows Support tools, connectivity tests
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
- jasno wytyczona ścieżka kariery,
- możliwość współpracy z topowym dostawcą rozwiązań IT i nie tylko,
- udział w tworzeniu nowego teamu IT we Wrocławiu i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań typu Start-up.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/