Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista w Wydziale Zarządzania Procesem Delegowania w Podróże Służbowe Biura Administracyjnego

Ministerstwo Finansów w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3404 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 165489
  • Data ukazania się ogłoszenia: 19 grudnia 2014 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw koordynacji realizacji wniosków o podróż służbową poza granicami kraju
  • w Wydziale Zarządzania Procesem Delegowania w Podróże Służbowe Biura Administracyjnego

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Ministerstwo Finansów
    ul. Świętokrzyska 12
    00-916 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • koordynowanie procesu naliczania należności przysługujących delegowanym z tytułu podróży służbowych zagranicznych, w celu określenia prawidłowej kwoty zaliczki niezbędnej na pokrycie kosztów delegacji,
  • dokonywanie stosownych rezerwacji i zakupu biletów lotniczych, kolejowych zgodnie z obowiązującymi umowami i przepisami, w celu zapewnienia środków transportu w odpowiednich terminach,
  • prowadzenie elektronicznej ewidencji wniosków o służbową podróż poza granicami kraju pracowników Ministerstwa Finansów oraz odpowiadanie za obsługę merytoryczną aplikacji e-delegacje,
  • branie udziału w pracach zespołu przy negocjacjach dotyczących opracowania i opiniowania umów, porozumień z przewoźnikami, w celu wypracowania nowych warunków zawieranych porozumień o współpracy,
  • przygotowywanie projektów pism, opinii oraz opracowywanie wystąpień o opinie w sprawach dotyczących prac wydziału.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca administracyjno-biurowa; obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie; użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów); częste reprezentowanie ministerstwa na zewnątrz (kontakty z firmami zewnętrznymi obsługującymi wyjazdy zagraniczne).
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Pomieszczenia zakładu pracy uwzględniają potrzeby osób niepełnosprawnych w zakresie przystosowania stanowisk pracy. Obiekt posiada dostosowane podjazdy dla osób na wózkach inwalidzkich przy wejściach do budynku. Drzwi wejściowe do budynku (wejście główne) pozwalają na swobodny przejazd wózkiem inwalidzkim. W gmachu Ministerstwa Finansów korytarze są przestronne, pozbawione progów, umożliwiające swobodne poruszanie się po nich osobom na wózkach inwalidzkich. Ponadto obiekt wyposażony jest w dźwigi osobowe z kabinami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych, a w biegach klatek schodowych zamontowano dodatkowe poręcze. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy do potrzeb indywidualnej niepełnosprawności.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe w dziedzinie nauk ekonomicznych
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • obywatelstwo polskie,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 stycznia 2013 r. w sprawie należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej,
    • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
    • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • znajomość ustawy o finansach publicznych,
    • umiejętność argumentowania,
    • analityczne myślenie,
    • umiejętność pracy w zespole.
wymagania dodatkowe
  • studia podyplomowe z zakresu administracji publicznej.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów