Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Spedytor międzynarodowy

LOBO HR
Warszawa
praca stacjonarna
3404 dni temu

Lobo HR -międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR.

Wspieramy przedsiębiorstwa wróżnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla naszych Klientów realizujemy rekrutacje, outsourcing pracowników, szkolenia, audyty i szeroko pojęte doradztwo HR. By być bliżej Państwa posiadamy zespoły w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu oraz Berlinie i Amsterdamie.

Dla naszego Klienta - dużej, rozpoznawalnej w branży TSL firmy, działającej na rynku krajowym i międzynarodowym od kilkunastu lat poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Organizacja i kontrola całości działań operacyjnych
  • Wycena kontraktów
  • Realizacja przetargów
  • Nadzór nad dokumentacja spedycyjną
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami
  • Pozyskiwani przewoźników
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
Wymagamy:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie
  • Znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz rynku przewoźników i klientów (w szczególności rynku francuskiego)
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu zamierzonych celów
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Więcej naszych ofert na stronie www.lobohr.pl