Similar jobs

Sprzedawca rynek samochodów osobowych i ciężarowych

Grupa Inter Cars

Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec, Długołęka, Legnica

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A., lidera na rynku dystrybucji części samochodowych, członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR poszukuje do Oddziałów kandydatów z doświadczeniem lub pasjonatów motoryzacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec, Długołęka, Legnica

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość budowy pojazdów osobowych lub ciężarowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizację zadań system premiowy
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Explore

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Get to know the position: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Attach files to the application

Profile not filledFill in

File size 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Additional information (expandcollapse)

required fields

Sending

Drop the file in the filed to add it

Hiring on praca.pl