Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Starszy referent w Referacie czynności sprawdzających OB-4I

Urząd Skarbowy w Bytomiu
Bytom
praca stacjonarna
3463 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 163984
  • Data ukazania się ogłoszenia: 23 października 2014 r.

  • Naczelnik
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • starszy referent
  • do spraw czynności sprawdzających
  • w Referacie czynności sprawdzających OB-4I

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Urząd Skarbowy
    41-902 Bytom
    ul Wrocławska 92

Miejsce wykonywania pracy:

  • Bytom

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • gromadzenie materiału dowodowego i przeprowadzanie czynności sprawdzających w celu sprawdzenia formalnej i merytorycznej poprawności złożonych deklaracji,
  • pozyskiwanie, gromadzenie i analizowanie informacji zewnętrznych i wewnętrznych w celu zakwalifikowania spraw do przeprowadzenia czynności sprawdzających,
  • analizowanie zgromadzonych dokumentów w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie innych instytucji,
  • ewidencjonowanie załatwionych spraw w odpowiednich rejestrach w celu rzetelnego sporządzenia sprawozdań.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • -praca biurowa pod presją czasu,
    -obsługa klienta zewnętrznego,
    -praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • -oświetlenie sztuczne i naturalne,
    -obsługa sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów),
    -bariery architektoniczne: stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku, wejście do urzędu wyposażone w podjazd, platforma do przewozu osób niepełnosprawnych na parterze budynku, brak toalet dostosowanych dla osób niepełnosprawnych,
    -stanowisko pracy nie jest dostosowane do potrzeb osób niedowidzących, niewidomych, nie słyszących i głuchoniemych.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów prawa podatkowego proceduralnego i materialnego,
    • umiejętność zastosowania przepisów w praktyce,
    • umiejętność analitycznego myślenia.
wymagania dodatkowe
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze, administracyjne lub inne uzupełnione studiami podyplomowymi,
  • obsługa programów Poltax, Word, Biblioteka akt, Exel,
  • umiejętność pracy w zespole.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów