Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Technolog Odzieży Łódź
Starszy Specjalista ds. Produkcji – Technolog odzieży

MONNARI TRADE S.A.
Łódź
praca stacjonarna
2965 dni temu

Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej na podstawie projektu lub modelu
  • Wykonywanie komentarzy do wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych
  • Akceptacja wzorów do produkcji
  • Lokowanie produkcji w zewnętrznych firmach produkcyjnych na terenie Polski
  • Ścisła współpraca z wykonawcami zleconej produkcji w zakresie jakości produktów
  • Nadzór nad produkcją

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (technologia odzieży, włókiennictwo, krawiectwo)
  • Wiedza z zakresu technologii, konstrukcji szablonów odzieży damskiej i stopniowania
  • Wiedza z zakresu zasad kroju i szycia
  • Mile widziana znajomość:

    - programu Corel Draw

    - pakietu Microsoft Office

    - programu Lectra lub podobnego programu do konstrukcji odzieży

  • Umiejętność ścisłej współpracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182 ze zm.).

Poznaj

Spółka Akcyjna „MONNARI TRADE” istnieje od 2000 r., ale historia marki MONNARI sięga 1998 roku, kiedy działalność była prowadzona w formie spółki cywilnej pod nazwą „MONNARI”.
„MONNARI TRADE” S.A. skoncentrowała się na stworzeniu własnych kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej.
Głównym obszarem działalności gospodarczej „MONNARI TRADE” S.A. jest tworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty asortymentowej odzieży damskiej, obejmującej modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania, a następnie jej sprzedaż poprzez sieć własnych sklepów firmowych.