Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Brzeziny
Statystyk informatyk

Urząd Statystyczny w Łodzi
Brzeziny
praca stacjonarna
2250 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Brzeziny
Ogłoszenie o naborze Nr 21020

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, użytkowanie sprzętu biurowego, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, występują bariery architektoniczne w zakresie poruszania się po budynku przez osoby niepełnosprawne ruchowo, schody, brak windy.

Zakres zadań

  • instalacja nowego oprogramowania aplikacji,
  • obsługa poczty elektronicznej w zakresie dystrybucji zbiorów, programów i pism dot. przetwarzania danych przez oddział,
  • zabezpieczenie danych i oprogramowania aplikacji w celu zachowania i archiwacji,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sieci podczas realizacji badań metodą CATI,
  • instalacja i aktualizacja oprogramowania aplikacji na tabletach obsługujących przez ankieterów,
  • obsługa infolinii podczas realizacji badania SP -3,
  • personalizacja i wydruk pism oraz monitów kierowanych do podmiotów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • znajomość funkcjonowania sieci LAN,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
  • znajomość aktów prawnych regulujących działalność Urzędu w tym: ustawy o statystyce publicznej,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
  • rzetelność
  • umiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów,
  • umiejętność wykorzystania wiedzy i doskonalenia zawodowego,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe