Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom Kosmetyczka Bytom
Stylista / Stylistka paznokci do stoiska sprzedażowego

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail
Bytom, Bytom - Galeria Agora
praca stacjonarna
2334 dni temu

NeoNail poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Bytom - Galeria Agora
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie manicure biologicznego: hybrydowego, hybrydowego MONO 3in1, klasycznego, manicure japońskiego, drobnych zdobień;
  • Doradztwo w zakresie stylizacji paznokci zgodnie z aktualnymi trendami;
  • Dbałość o ekspozycję stanowiska manicure;
  • Przyjmowanie dostaw manicure i obsługa systemu wewnętrznego.
Wymagania:
  • Zainteresowanie branżą kosmetyczną, trendami i nowinkami,
  • Posiadanie ukończonych kursów oraz certyfikatów w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i empatia.
Oferujemy:
  • Pełne przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie stanowiskowe,
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty,
  • Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport,
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • Długotrwałą współpracę i inwestowanie w najlepszych pracowników,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Znakomitą atmosferę pracy.