Zobacz więcej ofert pracy

Trener wewnętrzny

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3326 dni temu

Ogłoszenie numer: 643730, z dnia 2015-03-18

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla nowych pracowników

  • Monitorowanie rezultatów prowadzonych szkoleń

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Prowadzenie coachingów

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych przez podległy zespół

  • Udział w opracowywaniu planów rozwoju danego projektu

  • Bieżąca analiza wyników oraz ich raportowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie sprzedażowe (minimum 2 lata)

  • Doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń produktowych i sprzedażowych (minimum 3 lata)

  • Nastawienie na realizację celów

  • Samodzielność w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość na zmiany

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Rozwój zawodowy oraz osobisty