• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Webdeveloper/Webmaster

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3287 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Nr Ref.: 9-10-30306/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta,firmy consultingowej działającej w branży edukacyjnej, w związku z uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy osoby na stanowisko: Webdeveloper/Webmaster.

Obowiązki:
- rozwój zaawansowanych technologicznie stron internetowych, rozwiązań softwarowych dla Klienta
- współpraca z pozostałymi developerami/junior developerami z zespołu celem zapewnienia odpowiedniej jakości kodu
- współpraca z managerem projektu w celu oszacowania oraz ustalenia szczegółów specyfikacji
- tworzenie zaawansowanych rozwiązań (to zadanie zarezerwowane jest w zespole tylko dla seniorów; juniorzy zajmują się prostymi zadaniami)
Wymagania:
- wykształcenie o profilu informatycznym
- min. roczne doświadczenie na stanowisku webdevelopera lub programisty odpowiedzialnego za tworzenie kodu i zaawansowanych rozwiązań w zakresie rozwoju/modyfikacji stron internetowych
- bardzo dobra znajomość technologii Javascript - umiejętność programowania z użyciem "czystego kodu"
- praktyczna znajomość HTML, XHTML, CSS, XML, AJAX
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny!
- doświadczenie w pracy zespołowej, projektowej w ramach realizacji projektów webowych - szczególnie mile widziana znajomość metodologii Agile
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-stabilne warunki pracy (umowa o pracę)
- możliwość pracy nad nowym projektem
- atrakcyjne warunki finansowe
- pakiet socjalny

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: lodz3@grafton.pl

UWAGA! Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim!
Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)