Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Windykator Telefoniczny

Dom Finansowy QS S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
3194 dni temu

Należymy do liderów w branży niezależnych pośredników kredytowych. Na rynku działamy
od 2001 roku. Współpracujemy z rozbudowaną siecią agencyjną na terenie całej Polski.
Oferujemy bogatą paletę produktów finansowych poczynając od kredytów gotówkowych,
konsolidacyjnych, poprzez pożyczki hipoteczne i kredyty dla firm.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: WT/07/2015

Zakres obowiązków
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz negocjowanie warunków, celem przywrócenia kredytów do  regularniej spłaty
  • Zarządzanie powierzonym portfelem Klientów
  • Monitorowanie ustalonych płatności
  • Współpraca z Działem Windykacji Terenowej
  • Raportowanie wyników działań w systemie informatycznym
Wymagania
  • Wysoka kultura osobista

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Kreatywność w działaniu

  • Zdolności negocjacyjne

  • Życzliwość i wyrozumiałość

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy /Możliwość stworzenia indywidualnego grafiku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
  • Samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym młodym, ambitnym zespole.
  • Integrację przez żołądek m.in. Burger Day, Pizza Day, China Day…