Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Reverse Engineer

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O   Portugalia, Portugalia, Lisbona    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    What makes Cognizant a unique place to work? The combination of rapid growth and an international and innovative environment! This is creating a lot of opportunities for people like YOU - people with an entrepreneurial spirit who want to make a difference in this world. At Cognizant, together with...
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2247 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie aplikacji mobilnych na platformie Android
  • Projektowanie, wdrażanie i testowanie sterowników Android i niskopoziomowych aplikacji
  • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • Wsparcie techniczne projektów
WYMAGANIA
  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji Android
  • Znajomość języka Java
  • Dobra znajomość środowiska Android Studio
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w pracy z GIT, znajomość języka Kotlin, oraz technologii RxAndroid i Dagger.

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia