Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sztum Asystent ds. Zakupów Sztum
Asystent Działu Zaopatrzenia

FOBOS INVEST Sp. z o.o.
Sztum
praca stacjonarna
2829 dni temu

Jesteśmy liderem w świadczeniu usług kontraktowych
dla międzynarodowych koncernów branży spożywczej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów

ze Sztumu, Kwidzyna, Malborka i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Sztum
Nr ref.: ADZ/07/2016

Opis stanowiska:
  • wsparcie działu w zakresie współpracy z dostawcami
  • monitorowanie stocków magazynowych
  • administrowanie dokumentacją działu
Wymagania:
  • zdolności analityczne (umiejętność pracy na liczbach i analizowania danych)
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, transport i logistyka)
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excela)
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami
Oferujemy:
  • zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość awansu zawodowego i finansowego
  • szkolenia niezbędne na stanowisku pracy
  • wspomaganie innowacyjnych projektów dla międzynarodowych koncernów
Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztumie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji oraz włączenia dokumentów aplikacyjnych do bazy danych kandydatów spółki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r., nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.