Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Norwegia, Eindhoven
praca stacjonarna
2882 dni temu

Ogłoszenie numer: 1074533, z dnia 2016-05-06

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Norwegia, Eindhoven

Nr Ref.: 226499_001

Opis stanowiska

Obowiązki:
- Montaż podkładów i pokryć dachowych (krycie dachówką, łupkiem lub papą termozgrzewalną),
- Umiejętność kładzenia i zgrzewania pokryć dachowych z EPDM (mile widziane ale nie wymagane),
- Montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów,
- Montaż okien dachowych, włazów, świetlików.

Wymagania

- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy jako dekarz,
- Ważny certyfikat VCA będzie atutem,
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Mile widziane referencje od poprzednich zagranicznych pracodawców (osoby z referencjami rozpatrywane w pierwszej kolejności),
- Mile widziane osoby gotowe wyjechać do pracy własnym samochodem.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o holenderski kodeks pracy,
- Pracę od zaraz na dłuższy czas,
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.