Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Dermokonsultantka

Lierac Paris
Kraków
praca stacjonarna
3115 dni temu

Firma  ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o. –  dystrybuująca w Polsce dermokosmetyki marki LIERAC i PHYTO

od ponad 20 lat - poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Przeprowadzanie dermokonsultacji w aptekach
  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry i włosów
  • Prezentacja marki w punktach sprzedaży
Wymagania:
  • Znajomość tematyki kosmetycznej
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku kosmetologicznym lub pokrewnym
  • Znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie na stanowisku dermokonsultantki mile widziane
Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy motywacyjne
  • Możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy
  • Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)