Zobacz więcej ofert pracy

Detektyw

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS
dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, Trzebnica, Lubin, Wołów, Milicz, Głogów, Góra, Polkowice, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Lubań, Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Zgorzelec, Świdnica, Dzierżoniów, Strzelin, Oława
praca stacjonarna
3175 dni temu

Ogłoszenie numer: 764336, z dnia 2015-08-06

Zapewniamy profesjonalną opiekę prawną świadczoną przez doświadczony zespół Radców Prawnych i Adwokatów. Specjalizujemy się w dochodzeniu praw i roszczeń w imieniu osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach losowych.

Detektyw

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, Trzebnica, Lubin, Wołów, Milicz, Głogów, Góra, Polkowice, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Lubań, Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Zgorzelec, Świdnica, Dzierżoniów, Strzelin, Oława

Nr Ref.: D/D/P/07/15

Opis stanowiska

  • prawidłowe i rzetelne przeprowadzanie czynności detektywistycznych w terenie,
  • pozyskiwanie informacji o osobach, podmiotach,
  • kompletowanie / pozyskiwanie dokumentacji,
  • inne zadania zlecone przez kancelarię.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność, umiejętność organizacji w terenie,
  • umiejętność dochowania pełnej dyskrecji prowadzonych działań,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina,
  • motywacja i zaangażowanie w pracy.

Mile widziane:

  • emeryci służb mundurowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Kancelarii,
  • profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN