Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    10 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Doradca ds. Leasingu łódzkie
Doradca Leasingowy ds. Agro-Biznesu

BZ WBK Leasing S.A.
łódzkie, Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice
praca stacjonarna
3634 dni temu

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice

Odnosisz sukcesy w sprzedaży? Chcesz podjąć nowe wyzwania?

Dobrze trafiłeś/aś

Zatrudnimy

DORADCĘ LEASINGOWEGO DS. AGRO-BIZNESU

(współpraca z pracownikami banku BZ WBK)

Jeśli:
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z branżą rolniczą
  • Bardzo dobrze widziane minimum roczne udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów rolniczych dla klientów
  • Mile widziane doświadczenie w finansowaniu branży rolniczej (opcyjne)
  • Motywacji do pracy w sprzedaży
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office)
Twoje zadania:
  • Samodzielne nawiązywanie partnerskich relacji z dostawcami w branży rolniczej i pracownikami oddziałów BZ WBK
  • Motywowanie i wspieranie pracowników oddziałów BZ WBK  w codziennej pracy w zakresie finansowania maszyn i urządzeń rolniczych dla klientów
  • Poszukiwanie i sprzedaż produktów leasingowych i bankowych wśród osób, które obecnie nie są klientami BZ WBK

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i prześlij nam swoje cv wraz z listem motywacyjnym:

www.leasing24.pl

Oferujemy:
  • Pakiet różnorodnych szkoleń, które umożliwią Twój rozwój zawodowy i osobisty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (biuro, samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: