Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Doradca techniczny działu sprzedaży

Lindner Polska Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Warszawa
praca stacjonarna
6208 dni temu

Ogłoszenie numer: 28562, z dnia 2007-04-27

Lindner Polska Sp. z o.o. należąca do grupy Lindner AG jest wiodącą na polskim rynku firmą z branży budowlanej w zakresie suchej zabudowy. Jesteśmy firmą-córką Lindner AG z siedzibą w Arnstorf w Niemczech, która ma ponad 20 placówek w kraju macierzystym oraz liczne oddziały na terenie całej Europy. Ekspansywny rozwój na przestrzeni ostatnich kilku lat sprawił, że obecnie Lindner Polska to silna i stabilna kapitałowo polska firma o dużych możliwościach, wynikających z zaplecza managerskiego, i wieloletnim doświadczeniu w branży.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Warszawa

Nr Ref.: ASDS/AW

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za: - analizę rynku usług inwestycji budowlanych, - dotarcie do grup docelowych - architekci, - inwestorzy w sektorze inwestycji budowlanych /obiekty biurowe/ - prezentacje oferty produktowej firmy - wspieranie działań marketingowych - stałą współpracę z kierownikiem działu sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne / oferty studentów ostatniego roku będą brane pod uwagę / - znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki - b. dobra znajomość obsługi pakietu Office - predyspozycje interpersonalne - otwartość na kontakty z innymi ludźmi - prawo jazdy - znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjną pracę w pełnym wymiarze /stały etat/ - perspektywę rozwoju - bezpośrednie zaangażowanie we współtworzenie struktury działu sprzedaży firmy