Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Inwestycji Klientów

Dom Inwestycyjny Xelion
Warszawa
praca stacjonarna
3252 dni temu

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o., należąca do znanej i obecnej na całym świecie grupy bankowej UniCredit, jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej kadry. Obecnie prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • Budowa i obsługa własnego portfela zamożnych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu o produkty inwestycyjne, maklerskie, bankowe oraz ubezpieczeniowe;
  • Przygotowywanie najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby Klientów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami;
  • Pomoc w administracji aktywami Klientów.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość);
  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży usług maklerskich i/lub produktów oszczędnościowo – inwestycyjnych dla  Klientów z segmentu Private/Premium  Banking;
  • Umiejętności budowania portfela Klientów;
  • Doświadczenia związanego z aktywnym pozyskiwaniem Klientów;
  • Bardzo dobrej znajomości produktów inwestycyjnych i rynku kapitałowego;
  • Umiejętności samoorganizacji pracy;
  • Własnej inicjatywy, przedsiębiorczości oraz wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne, spotkania z zarządzającymi wiodących firm inwestycyjnych oraz spotkania z najlepszymi analitykami na rynku;
  • Szeroką ofertę produktową dostosowywaną na bieżąco do potrzeb Klientów oraz zmieniającej się sytuacji rynkowej;
  • Pełną swobodę w doborze produktów i możliwość skupienia się na opiece nad portfelem Klienta;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.