Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Energia dla firm S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2443 dni temu

Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem, które wyznaczają nowe trendy,

chcą zainwestować zarówno w rozwój swój, jak i Firmy,

mają w sobie charyzmę i kreatywność, którą wykorzystują w codziennej pracy.

Podejmij wyzwanie i odpowiedź na poniższą ofertę rekrutacyjną!!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: HR/D_RB/43/2017

Zadania oraz zakres odpowiedzialność:
  • Opracowywanie strategii rozwoju powierzonego Obszaru oraz odpowiedzialność za wdrożenie;
  • Monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów sprzedażowych, wysoką jakość obsługi klientów oraz umacnianie pozycji na rynku;
  • Efektywne zarządzanie Zespołem Sprzedażowym oraz zarządzanie operacyjne poprzez zewnętrzne / wewnetrzne kanały sprzedaży;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji satysfakcji klienta, w tym: budowania i przestrzegania standardów i procedur wewnętrznych oraz maksymalizacji zyskowności prowadzonych operacji;
  • Opracowywanie, realizacja budżetu oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe;
  • Analizowanie otoczenia biznesowego, konkurencji i aktualnych trendów gospodarczych.
Wymagania:
  • Mocny atut - Minimum 5-letnie doświadczenie w branży elektrociepłowni w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem technologii procesu produkcyjnego;
  • Doświadczenie w samodzielnej sprzedaży produktów, ze szczególnym uwzględnieniem produktów optymalizujących efektywność procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność w przygotowywaniu analiz opłacalności i rentowności;
  • Wysokie zdolności samodzielnego negocjowania kontraktów;
  • Doświadczenie w rozwijaniu nowych linii biznesowych;
  • Chęć rozwoju osobistego i samodzielnego budowania nowej linii biznesowej;
  • Wyższe (preferowane ekonomiczne); studia podyplomowe z obszaru zarządzania lub MBA będą mocnym atutem;
  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju sprzedaży i wdrażania produktów;
  • Samodzielność, asertywność oraz umiejętności i zdolności do tworzenia i egzekwowania efektywnej strategii biznesowej;
  • Wysokie kompetencje w zakresie zarządzania firmą i kierowaniu zespołami ludzkimi.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej Firmie;
  • Dużą decyzyjność, samodzielność oraz autonomię działania;
  • Samochód służbowy i narzędzia niezbędne do pracy;
  • Nowoczesne środowisko pracy.