Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Mazowieckie
Dyrektor Działu Badań, Jakości i Rozwoju

BZK Group Sp. z o.o.
mazowieckie, Koprki / k. Warszawy
praca stacjonarna
3448 dni temu

BZK Group Sp. z o.o., firma należąca do grupy kapitałowej wraz z Bakoma Sp. z o.o., Polskie Młyny S.A., Komagra Sp. z o.o., Bioagra S.A. oraz Bioagra-Oil S.A., aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego / k. Warszawy

Nr Ref.: BZK/25/2014

Celem stanowiska DYREKTOR DZIAŁU BADAŃ, JAKOŚCI I ROZWOJU jest zarządzanie procesami związanymi z jakością, badaniami i rozwojem wraz ze zrównoważonym rozwojem w grupie Spółek.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Kontrola nad procesami certyfikacji planowanych i istniejących systemów zarządzania oraz certyfikacji produktów wynikających z przepisów prawa
  • Nadzór nad przebiegiem audytów certyfikujących, audytów produktów i audytów klientów oraz nad wykonywaniem działań korygujących
  • Nadzór nad prawidłowością stosowania procedur wynikających z mechanizmu obniżonego NCW
  • Opracowywanie nadrzędnych procedur związanych z systemami zarządzania oraz nadzór nad prawidłowością ich stosowania
  • Monitorowanie parametrów jakościowych produkowanych wyrobów
  • Nadzór nad specyfikacjami produktów oraz specyfikacjami opakowań
  • Koordynacja procesów badań nad nowymi produktami, zmianami do nowego produktu, w tym zlecanie koniecznych badań do laboratoriów zewnętrznych
  • Przygotowywanie specyfikacji produktów, kart opisu produktów itp. na podstawie otrzymywanych informacji z Zakładów Produkcyjnych
  • Zwalnianie nowych wyrobów do produkcji
  • Monitorowanie procesów reklamacji wraz z ich kosztowym aspektem

CZEGO OCZEKUJEMY?
  • Wyższego wykształcenia o profilu chemicznym, biotechnologicznym lub z zakresu technologii żywności
  • Doświadczenia na stanowiskach związanych z produkcją, badaniem i rozwojem oraz audytowanie wewnętrznym systemów jakości, w tym systemów zapewnienia bezpieczeństwa żywności i pasz oraz zrównoważonego rozwoju
  • Znajomości wymagań prawnych z zakresu prawa paszowego i żywnościowego, mechanizmu Narodowego Celu Wskaźnikowego
  • Znajomości wymagań zrównoważonej produkcji rolnej oraz zrównoważonej produkcji biopaliw
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • Umiejętności budowania relacji z Klientami
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy min. Kat. B
CO OFERUJEMY?
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia na w/w stanowisku
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.