Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

    Starostwo Powiatowe w Otwocku   Otwock    praca stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Wskazanie zakresu zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie Powiatowym Urzędem Pracy w Otwocku (PUP) i reprezentowanie go na zewnątrz; wykonywanie czynności z zakresu prawa pracy wobec pracowników PUP; realizacja zadań należących do samorządu powiatowego w zakresie polityki rynku pracy;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Generalny Warszawa
Dyrektor Działu Projektów Mieszkaniowych

EPCM Executive Search
Warszawa
praca stacjonarna
2543 dni temu

Międzynarodowy firma deweloperska, działająca także w sektorze mieszkaniowych i mająca bogate i wieloletnie doświadczenie na polskim rynku, poszukuje Kandydatów/ek zainteresowanych stanowiskiem Dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych. Główne zadania skoncentrowane są na zarządzaniu zespołem Kierowników Projektów, wyznaczanie celów, wsparcie merytoryczne, odpowiedzialność za jakość prowadzonych inwestycji oraz wyniki biznesowe.

Idealny Kandydat/ka ma doświadczenie w kierowaniu projektami mieszkaniowymi oraz Kierownikami Projektów, zna bardzo dobrze rynek projektów mieszkaniowych, zna proces inwestycyjny od przygotowania gruntu pod inwestycje po strategie sprzedaży.

Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA
  • Zarządzanie zespołem doświadczonych Project Managerów odpowiedzialnych za projekty inwestycyjne
  • Organizacja pracy zespołów, koordynacja i zapewnienie prawidłowego przebiegu działalności  kontrahentów wewnętrznych i zewnętrznych (klient, projektant, architekt, geodeta, biura badań i kontroli, administracja, technik, specjalista ds. klientów, sprzedawca itd.)
  • Organizacja procedur, całości procesu handlowego, finansowego, technicznego, prawnego i administracyjnego projektów mieszkaniowych
  • Określanie produktu w zależności od rynku, ograniczeń technicznych i politycznych jak również przygotowanie dokumentacji wewnętrznej niezbędnej do jego opracowania
  • Nadzór nad uzgodnieniami harmonogramów projektów
  • Nadzór nad komercjalizacją produktu poprzez definicję strategii komercjalizacji z szefem działu sprzedaży, ustalanie i modyfikacja ceny sprzedaży
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK
  • Doświadczenie w zarządzaniu działami odpowiedzialnymi za liczne projekty mieszkaniowymi
  • Bardzo dobra znajomość branży mieszkaniowej oraz procesów inwestycyjnych w szczególności w zakresie przygotowania gruntów pod inwestycję oraz określania strategii sprzedaży
  • Doświadczenie w prowadzeniu licznych inwestycji mieszkaniowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje managerskie i umiejętność zarządzania przez celę oraz budowania swojego autorytetu wynikającego z wiedzy oraz jakości pracy
  • Gotowość do rozwoju w międzynarodowej organizacji
OFERTA
  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie międzynarodowego inwestora
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie oraz system premiowy + pakiet socjalny – samochód, ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości
  • Wybranym Kandydatom pracodawca zapewnia pakiet relokacyjny