Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    13 godz.
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu

LACAN Technologies Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3274 dni temu

Ogłoszenie numer: 683842, z dnia 2015-05-07

Lacan Technologies Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej klasy systemów zarządzania firmami (ERP). Nasze innowacyjne metody pozwalają nam wdrażać systemy unikatowe, dostosowywane do potrzeb klientów. Firma realizuje projekty dla dużych partnerów. Obecnie szukamy osób, które chciałyby rozwijać z nami firmę i w przyszłości ją współtworzyć. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji oraz horyzontów naszych współpracowników. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01337

Opis stanowiska

  • Stworzenie i kierowanie międzynarodowym zespołem sprzedaży,
  • Tworzenie oraz realizacja planu marketingowego
  • Realizacja wyznaczonych KPI
  • Udział w podejmowaniu decyzji strategicznych dotyczących rozwoju terytorialnego i produktowego

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność z zakresu sprzedaży;
  • Umiejętność stworzenia i kierowania skutecznym zespołem handlowców;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Język angielski (komunikatywny w mowie i piśmie).