Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

DPM Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
2581 dni temu

 Dla naszego Klienta – wiodącego producenta maszyn i urządzeń dla przemysłu

poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Nr ref.: DO/03/DPM

Obowiązki:
  • Zarządzanie i koordynacja działalnością firmy produkcyjnej
  • Odpowiedzialność za cały pion produkcji, lokalny łańcuch dostaw (zakupy, transport, kooperacja)
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych, jakościowych i zakupowych
  • Uczestnictwo w budowie strategii rozwoju spółki, w ustalaniu celów operacyjnych i ogólnych planów rozwoju
  • Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Nadzór nad realizacją wymogów funkcjonowania zakładu w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa
  • Efektywne zarządzanie podległym personelem
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku stanowisku w firmie produkcyjnej, posiadającej produkt techniczny, w którego wytwarzaniu stosuje się: projektowanie, obróbkę skrawaniem, spawanie, hydraulikę siłową i mechatronikę
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcji, jakości, logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Myślenie strategiczne, zorientowanie na wyniki, elastyczność w działaniu
  • Mile widziane studia podyplomowe z zarządzania finansami przedsiębiorstwa
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Docelowo objęcie funkcji Prezesa Zarządu
  • Możliwość podnoszenie kompetencji menedżerskich